O WAR ZONE

WAR ZONE je Slovenská organizácia, ktorá usporadúva galavečeri bojových športov. 

Zakladatelia a majitelia organizácie sú Tomáš Drábik, Alex Nagy a Günter Nagy.

U nás sa môžete tešiť na komorné galavečeri, kde divák bude v blízkom kontakte so zápasníkmi.
Primárne chceme dávať šancu začínajúcim aj skúseným profi fighterom, či už v boxe,K1, thaiboxe a MMA .

Plánujeme v rámci našich eventov robiť pyramídy v rôznych štýloch.
Taktiež aj amatérom chceme dať šancu sa ukázať vo svetle reflektorov a pred publikom a postupne sa prepracovať k profesionálom.

O nás

Tomáš Drábik

Bojovým športom sa venujem cca 15 rokov. Stále som aktívny zápasník. Na svojom konte mám skoro 80 zápasov. Som profesionálnym majstrom SR organizácie WAKO PRO K1 z roku 2018. Zápasil som v Oktagon Underground, W5, Boxing Lucerna, MFC, A1….
Okrem toho som trénerom Thaibox Klub Ružinov 821 a Thaibox Rohožník.
Od roku 2017 sa venujem aj usporiadúvaniu galavečerov bojových športov

(Boj o Bratislavu, Sídliskový boj, Večer Bojových športov v Engerau Aréne, Fight Night v Doublestar Sport Bar, Noc Bojovníkov v Malackách, Večer bojových športov v Považskej Bystrici, Boj o Bratislavu/TFN Talents)

Alex Nagy

Alex „Grobian“ Nagy má viac ako 20 rokov skúseností s organizovaním kultúrnych podujatí a managementom kapiel. Je spevákom hudobnej skupiny GROBIANI. Vo svete bojových umení sa pohybuje viac ako dekádu, trénuje pravidelne kickbox a aktívne podporuje rôzne podujatia spojené s bojovými umeniami. S Günterom Nagyom a Tomášom Drábikom sa spoznali v rámci galavečerov bojových umení a rozhodli sa spojiť svoje sily a skúsenosti a dohodli sa na vytvorení vlastnej organizácie War Zone

Günter Nagy

Od roku 2019/2020 som začal spolupracovať s Tomášom Drábikom na usporadúvaní športových podujatí s názvom Boj o Bratislavu. V skoršom veku som sa venoval zápaseniu za Dunaj Plavbu, tiež tenisu a basketbalu. Vďaka Tomášovi som sa začal venovať ThaiBoxu a pod jeho vedením som porozumel aj tomuto športu, čo vyústilo do založenia spolupráce pri organizovaní Boj o Bratislavu a následne spoločnej organizácie s tretím partnerom Alexom Nagyom.

WAR ZONE je Slovenská organizácia, ktorá usporadúva galavečeri bojových športov. 

Zakladatelia a majitelia organizácie sú Tomáš Drábik, Alex Nagy a Günter Nagy.

MENU